Targi

  1. Pióra z akcentem Polski - firma Bazarnik jako najstarsza firma na rynku świętująca 96 lat istnienia włącza się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości i zachęca do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości. Na stoisku Bazarnik znajdziemy pióra z polskim akcentem, a wśród nich pióro wieczne marki Marlen poświęcone Marszałkowi Piłsudskiemu!
  2. Limitowana edycja piór Montblanc Mały Książę - coś dla miłośników najsłynniejszej książki dla dzieci i dorosłych Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Zachęcamy do przyniesienia na to wydarzenie własnych egzemplarzy tej książki, na której będzie można napisać kilka słów piórem wiecznym tej limitowanej serii Montblanc, a także zrobić zdjęcie z "Małym Księciem" w wydaniu pisarskim! Wszystko to na stoisku sklepu Bazarnik.
  3. Kaweco - zbuduj swoje pióro! - na stoisku sklepu Pióroteka nie tylko będziecie mogli zakupić, ale także stworzyć od podstaw pióro Kaweco z serii Classic w kolorze czarnym. To jedyna taka okazja, aby zobaczyć jak powstaje pióro wieczne!
  4. 10 urodziny notatników MD - w tym roku świętujemy okrągłą rocznicę powstania pierwszego japońskiego notatnika MD. Z tej okazji na stanowisku sklepu Escribo znajdziecie limitowane edycje notatników i okładek MD, na których okładkach będzie można bezpłatnie wytłoczyć inicjały, lub krótkie sentencje w kolorze złotym lub srebrnym. Nie zapomnijcie odbić pamiątkowej pieczątki!
  5. 100 notesów Leuchtturm 1917 na 100-lecie odzyskania niepodległości - z tej okazji firma Bazarnik na Dzień Pióra Wiecznego 2018 przygotowała 100 limitowanych czerwonych notesów marki Leuchtturm 1917, które będą oznaczone limitowanymi numerami tej serii, a na życzenie mogą zostać także opatrzone inicjałami lub imieniem właściciela.
  6. Personalizacja notesów Leuchtturm 1917 - swój indywidualny notatnik możesz również stworzyć na stanowisku marki Leuchtturm 1917.